Zdraví spotřebitelů

Zdraví spotřebitelů

V oblasti zdraví spotřebitelů vyvinula IBSA řadu optimálních řešení pro drobné problémy, kterým naše tělo denně čelí, od udržování vyvážené střevní flóry až po nedostatek solí a minerálů, a kromě toho nabízí širokou škálu výrobků pro samoléčbu a ochranu proti bodnutí hmyzem.
V oftalmologické oblasti nabízí kompletní řadu produktů vhodných pro potřeby dospělých i dětí, které snižují: zarudnutí, suchost, pocit pálení, podráždění, slzení a únavu způsobenou faktory prostředí a životním stylem. 
Portfolio společnosti IBSA v oblasti ORL zahrnuje účinná a inovativní řešení, která podporují zdraví dýchacích cest a uší.

Řada studií prokázala, že léčba kyselinou hyaluronovou je užitečná v případě nazosinusitidy a alergické i nealergické rýmy a je také inovativní pomůckou při rekonvalescenci po operaci nosu. 
Společnost vyvinula kompletní řadu přípravků pro péči o uši, aby zabránila tvorbě voskových zátek, které jsou zodpovědné za ztrátu sluchu a další obtěžující poruchy, jako jsou podráždění, problémy s rovnováhou, svědění, zvonění a hučení.

IBSA: Consumer Health