Zdraví spotřebitelů

V oblasti zdraví spotřebitelů vyvinula IBSA několik řešení, která pomáhají lépe a komplexně řešit výzvy, kterým je tělo každý den vystaveno. Od podpory zdraví kostí a kvality spánku až po řešení nedostatku živin a vitaminů v různých situacích, jako jsou těhotenství, stres, anémie, únava a nedostatek energie.

Oblast zdraví spotřebitelů zahrnuje také širokou škálu produktů pro péči o oči vhodných pro specifické potřeby dospělých i dětí ke zmírnění zarudnutí, suchosti, pálení, podráždění, slzení a únavy, způsobených faktory životního prostředí a životním stylem.

IBSA také nabízí účinné roztoky kyseliny hyaluronové, schopné přispět k dobrému dýchání a zdraví uší. Několik studií prokázalo, že terapie kyselinou hyaluronovou – kromě toho, že je inovativní pomůckou při rekonvalescenci po operacích nosu – je také užitečná v případě rhinosinusitidy a alergické i nealergické rýmy.

Pro zdraví uší byla vyvinuta kompletní řada přípravků určených k odstranění tzv. ušní mazové „zátky“, která obecně způsobuje snížení sluchové kapacity, ale také obtěžující poruchy, jako podráždění, poruchy rovnováhy, svědění, zvonění a bzučení.

 

IBSA: Consumer Health