Naše Pilíře

Kvalita

Nejlepší formulace terapeutického řešení pro pacienty

Kvalita v IBSA je založena na tom, co je pro pacienta nejlepší, a proto se společnost zaměřuje na vynikající standardy výroby, aniž by ztratila ze zřetele péči o zdraví lidí, přičemž se odlišuje tím, že poskytuje pacientům a lékařům inovativní systémy s vyšší úrovní účinnosti.

Produkty IBSA jsou inspirovány přírodou v tom smyslu, že byly navrženy tak, aby odpovídaly lidskému tělu: fyziologické preparáty inspirované fyziologickým modelem, který co nejvíce napodobuje funkce lidských orgánů a systémů.

Neustálá tendence IBSA vyvíjet nejmodernější terapeutická řešení je symbolem komplexního procesu, který staví kvalitu a inovace vedle pokroku v péči o zdraví lidí a navrací pacientům jejich životy, a tento proces je plný hodnot a očekávání do budoucna. V tomto smyslu lze říci, že IBSA hledá nejlepší formu terapeutických řešení pro běžné použití, která byla studována a navržena s cílem zlepšit jejich dodržení.

Jedná se o účinný koloběh, který začíná a končí u pacientů a nabízí jim praktické preparáty, které lze snadno užívat a rychle vstřebávat, v souladu s jejich hmotnými a přirozenými potřebami, což přispívá k vyšší kvalitě života.